Opleiding - Eerste jaar

Het doorbreken van de trance

In het algemeen leven we in een trance, die zich heeft gevormd in de eerste jaren van je leven. Door ervaringen in je jeugd heb je een bepaald beeld van jouw wereld gecreëerd en daar leef je naar. Voor iedereen ziet dat wereldbeeld er weer anders uit. Des te onbewuster je bent, des te groter je trance. Met trance bedoel ik, dat je bepaalde patronen en overtuigingen met je meedraagt, waar je in het algemeen geen grip op hebt en waar je je vaak niet eens bewust van bent. Je kunt je bijvoorbeeld het slachtoffer voelen van de omgeving, of je verlangt intens naar goedkeuring of controle. Het kan ook zijn dat je jezelf niet durft te laten zien en jouw kwaliteiten niet durft te leven. Voor iedereen is dat persoonlijk en afhankelijk van hoe jij geprogrammeerd bent. Zodra je begint met het pad van bewustwording verandert dit. Stapsgewijs ga je zien en ervaren wat er allemaal in je leeft en laat je oude patronen los. Stapsgewijs ga je ontdekken wat waarheid is en durf je meer en meer jouw licht te laten schijnen.

Modules

Het eerste jaar bestaat voornamelijk uit het ervaren van een aantal basis seminars en de genoemde intensives, opdat je gaat groeien en meer bewust wordt van je blokkades en daarmee ook je potentie en mogelijkheden. Al deze seminars zijn openbaar en daarmee ook toegankelijk voor mensen buiten de opleiding.

De basis seminars zijn (openbaar)

  • Tweedaagse ‘Leven in Overvloed'
  • Tweedaagse seminar ‘Kracht van Ontvangen'
  • Eén dag Seminar ‘Succes Opstellingen'
  • Eén dag 'Sedona'
  • Tweedaagse seminar ‘Op weg naar Verbinding'
  • Tweedaagse seminar ‘Alles is liefde'
  • Tweedaagse seminar ‘Eigenwaarde en Zelfvertrouwen'

Intensives Opleiding eerste jaar (openbaar)

  • Driedaagse Intensive ‘Heel Jezelf'
  • Vijfdaagse intensive: ‘Transformatievijfdaagse'
  • Driedaagse intensive: ‘Terug naar de Natuur' met Erica van Riet en Theo Janssen

Totaal 23 dagen

4 Gratis Spirit Middagen

Als extra ondersteuning voor iedereen die deelneemt aan de opleiding, hebben we 4 extra Spirit middagen gepland.
Deze Spirit Middagen zijn alleen voor de studenten van de opleiding. Om de Spirit Middagen mee te maken moet je dus officieel zijn aangemeld voor de opleiding.
Deze dagen zijn zowel toegankelijk voor cursisten van het eerste en de tweede jaargang van de opleiding.

Op deze dagen kun je bij ons terecht voor feedback, vragen en proceswerk. Indien mogelijk zullen ook Theo, Erica en Daniel Dirk aanwezig zijn.
Deze dagen zijn niet verplicht, maar worden wel ten zeerste aanbevolen.

De datums van deze Spirit dagen zijn op:

12 februari - 6 mei - 10 september - 10 december 2010

Literatuurlijst eerste jaar

  • Op weg naar Verbinding (alle oefeningen moeten gedaan zijn).
  • De kracht van het NU - Eckhart Tolle
  • Vraag en het wordt gegeven - Esther en Jerry Hicks
  • De kracht van de aarde - Scott Cunningham

Overige voorwaarden eerste jaar

  • Je assisteert één keer bij het seminar 'Leven in Overvloed' of 'Op Weg naar Verbinding'.

Aanmelden

De seminars die je al hebt gedaan tellen mee en hoef je niet nog een keer te volgen. Op de website kun je precies aangeven welke seminars dat zijn en daarop zal de prijs worden aangepast.
Onder gevolgde seminars verstaan we ook die seminars waarvoor je al staat ingeschreven of waarvoor je een Open Ticket in je bezit hebt, zoals bijvoorbeeld het Manifestiepakket.

Heb je al diverse seminars bij Spirit Coaching gevolgd, dan geldt er gedurende twee jaar een overgangsregeling. Dit houdt in dat als je minimaal vier seminars, de driedaagse 'Heel Jezelf' en een intensive naar keuze hebt gevolgd, je je mag inschrijven voor het tweede jaar.

Je vervolmaakt dan naast het Spirit Coach Pakket van het 2e jaar de overige seminars op je eigen tempo. Dat mag ook twee jaar duren.

Pas als je aan de voorwaarden voor jaar 1 en 2 hebt voldaan, mag je doorgaan naar het derde jaar.

Je kunt het eerste jaar ook in je eigen tempo in twee jaar volgen om daarna met het tweede opleidingsjaar te beginnen. Aansluitend kun je daarna doorgaan met het derde en vierde jaar van de opleiding.
Zo kun je de tijdinvestering zelf bepalen en stapsgewijs verder groeien.

Aanmelden voor het eerste jaar kan op elk moment.

Jaargang 2010

Prijs: € 2100,–

Toon seminars in Jaargang 2010


Home | Pers | Disclaimer | Privacy | Algemene Voorwaarden | Sitemap | Contact