Seminars

Gratis webinar 'Thuis komen'

Samenvatting:

Wat speelt er bij jou op dit moment? Waar loop je tegenaan in je leven en welke patronen liggen daaronder? Breng jouw thema in en krijg hierop een live reactie van Mahatma.

 
Omschrijving:

Gratis Webinar 'Thuiskomen'

Voor iedereen die:

- Stappen wil zetten op het gebied van persoonlijke ontwikkeling
- Laagdrempelig wil kennismaken met de werkwijze van Toine
- In het veranderingsproces wil blijven door regelmatig naar zichzelf te kijken
- Vanuit huis de verbinding en energie wil ervaren zoals bij een seminar
- Wil leren van en delen in de ervaringen van anderen

Dan is dit webinar wellicht iets voor jou! Iedere drie weken organiseren we een webinar ‘Thuiskomen' waar je gratis aan deel kunt nemen. Coach en inspirator tijdens dit webinar is Mahatma. Het webinar is een online variant op een seminar en is alleen te volgen via internet. Vanuit huis, achter de PC.

Tijdens het webinar worden emotionele thema's behandeld die spelen bij de deelnemers. Thema's kunnen telefonisch, via de mail of via de chat worden ingebracht. Het is een interaktief gebeuren waarin Toine rechtstreeks met de deelnemers werkt. Ook is het mogelijk om geen thema in te brengen en anoniem aanwezig te zijn tijdens het webinar, als luisteraar. Dan ga je mee met de energie, maar krijg je geen persoonlijke aandacht.

Omdat jouw probleem vaak een thema is dat speelt bij heel veel mensen, plaatsen we na afloop het webinar op de site, zodat zoveel mogelijk mensen hier baat bij kunnen hebben.

Als je je aanmeldt ontvang je alle verdere gegevens om mee te kunnen doen.

 
Aanvullende voorwaarden: Je kunt je hieronder aanmelden dan ontvang je een e-mail met alle gegevens.
Voorwaarden: Algemene voorwaarden
Aanmeldingen: Kies bij "Aanmelden" als betaalwijze 'Incasso' en vul een fictief rekeningnummer in, bijvoorbeeld: 123456789. Je mag je eigen naam invullen. Gelieve NIET te kiezen voor 'Ideal'. Je aanmelding komt dan namelijk geannuleerd bij ons binnen!
Opmerkingen: Deelname aan het webinar is gratis!
 
Data:
16 september 2010 van 20:00 uur tot 21:00 uur in Thuis achter je pc
14 oktober 2010 van 20:00 uur tot 21:00 uur in Thuis achter je pc
11 november 2010 van 20:00 uur tot 21:00 uur in Thuis achter je pc
16 december 2010 van 20:00 uur tot 21:00 uur in Thuis achter je pc
18 januari 2011 van 20:00 uur tot 21:00 uur in Thuis achter je pc
17 februari 2011 van 20:00 uur tot 21:00 uur in Thuis achter je pc

Terug naar overzicht


Ervaringen van deelnemers

- Het webinair was zo fijn gisteravond. Die ervaring heeft zich in mijn cellen geprogrammeerd! (José)


- Bedankt dat je met me werkte Toine. Ik heb er veel aan, want ik herinner me nu steeds vaker dat ik elk gevoel kan verwelkomen en het kan voelen in mijn lijf. De 'grote mij' kan nu zoveel liefde voelen voor de 'kleine mij'. Ik was het even vergeten, maar nu is het er weer. (Wanda)


- Lieve mede-webinar-deelnemers: dank jullie wel voor jullie processen en warme woorden, waardoor ik weer een stukje verder ben in mijn eigen proces. (Henk)


- Het webinair was helemaal super: wat een energie, liefde en humor. Het voelt als een soort ‘onderhoudsbeurt' waarin ik weer even de focus verleg van de dagelijkse hectiek naar mijn veranderingsproces. (Lucie)


- Ik heb net meegedaan aan het webinar. Heel bijzonder, al dat gechat van iedereen en ik durfde zelfs te bellen, er ging meteen van alles stromen... Heel erg bedankt voor je aandacht en je liefdevolle energie! (Emile) 


Home | Pers | Disclaimer | Privacy | Algemene Voorwaarden | Sitemap | Contact