Agenda
EFT met Henk van der Veen |
||
| Samenvatting: | EFT is een zeer snelle methode om blokkades op een eenvoudige wijze los te laten. | |
| Omschrijving: |
EFT staat voor Emotional Freedom Technique.
Energetische methode
Eerste stappen
Henk van der Veen Dit is een seminar met een lach en een traan die je veel vrijheid kan geven. |
|
| Voorwaarden: | Algemene voorwaarden | |
| Prijs: | € 137,– | |
| Data: |
|
Kijk voor meer informatie op de 'De Heelkamer' op de site van Henk van der Veen.
Reacties van deelnemers
Groei en inzicht mag nu ook snel gebeuren. En op licht warme betrokken manier. Het was velhelderend, praktisch werkbaar en herkenning.
Henk, je geeft veel aan, je reikt inzichten aan op een warme betrokken manier. Ik heb er zin in om er mee aan de slag te gaan.
Willy
Het zijn de oude overtuigingen die je vasthouden om in het nu te zijn met je lijf en geest. Loslaten.... Geeft!! Het weekend was fantastisch!!! Ik voel mijn adem weer na jaren. Ik voel mijn benen weer echt lopen. Ik heb kunnen loslaten.
Dankbaar! Dankjewel.
Sanne
Door deze methode kan ik mijn lijf en geest rustiger laten worden.
Krista
Mijn grootste inzicht van dit weekend is zelfliefde. Op dit weekend heeft mij een stap in de goede richting gebracht.
José
Het innerlijke kind in mijzelf reageert op situaties uit het heden, NIET IK! Ik heb meer begrip voor/in mezelf gekregen en kan daardoor wat liever voor mezelf zijn.
Wat een geweldige therapeut is Henk.
Het meevoelen/denken, dieper uitgaan op thema's en de goede ouderdelen daarvan uit te lichten. waren zowel verhelderend als leerzaam en ontzettend mooi. Prachtige vrouwen om me heen die me steunden en liefde gaven, wat een mooie groep!
Anniek
Mijn grootste inzicht van dit seminar is dat alles oplosbaar is. Het weekend was heel fijn, ik ben niet alleen hoef het niet allemaal alleen te doen, maar kan me zelf wel helpen.
Geertje
EFT werkt.
Na de emotie komt de ontlading. Het was een fijne dag, mooie methodiek, veel gezien, geleerd en ervaren.
Maria
Mijn grootst inzicht is dat emoties en lichaam veel met elkaar te maken hebben. Het was een interessante methode om problemen op te lossen.
Arwen
Werkwijze en diepgang van de methode is mijn grootste inzicht van deze seminar. Heb daar al wat ervaring mee. Ben blij dat ik erbij mocht zijn.
Winifred
Ik heb een enorme bevestiging gekregen dat bijna alle lichamelijke symptonen door emoties worden bepaald. Ik vond het een hele bijzondere ervaring en geweldig te weten dat, voor mijn gevoel, gecompliceerde zaken eignlijk heel snel en effectief tverhelpen zijn. Ik voel vooral opluchting al weet ik dat er nog een hoop 'shit' weggewerkt moet worden.
Bedankt voor deze toegereikte hand daarvoor!
Diana
Mijn grootste inzicht van dit seminar is dat ik toch weer een opening heb naar mijn problemen toe. Ik vond het heel leerzaam.
Bedankt Henk!
Linette
Grootste inzicht:
Hoe snel dingen kunnen worden ‘opgeruimd' door wel ín de pijn te gaan, maar niet te hoeven wroeten...
Reacties:
* Mooie dag met al veel kleine opschoningen (en nog veel te doen).
* Super hoe EFT te combineren is met diverse dingen die ik al in mijn rugzakje heb (zoals Sedona en NLP), dus ik wil méér...! (Om uiteindelijk mee te gaan werken in mijn eigen praktijk).
* Verder heb ik Henk ervaren als een fijne workshopbegeleider, die heel integer, maar wel open omdat het een workshop is, met de persoonlijke situaties van de deelnemers omgaat, en dat ook nog weet te vertalen naar de groep toe. Petje af!
Hoe heb ik over de workshop gehoord? Via het manifestatiepakket.
Hartelijke groeten,
Miranda
Ik heb me helemaal beurs geklopt maar mijn tennisarm is verleden tijd!!
De huisarts voorspelde ( uit praktijkervaring ) dat dit normaliter wel 9 maanden
kan duren! Ik had dus nog 5 maanden te gaan. Nou, niet dus!
Gewoon één dag bij Henk en het besef dat die 4 maanden niet nodig waren geweest.
Maar geen getreur over de verspilde pijnlijke 4 maanden. Het is verleden tijd.
Alleen nog een herinnering. Meer niet.
Verder werd ik weer bevestigd in datgene dat ik altijd al wist. Professionaliteit is
waar ik voor ga. Zonder franjes, zonder etiketten.
De prachtige, bruisende workshops en diepgaande mooie intensives bij Toine Revier.
Het ( professionele ) vele dat zij te bieden heeft.
De onovertroffen training bij Hale Dwoskin, de absolute topcoach.
En nu de ervaring van de expertise bij Henk van der Veen.
Het leven wordt steeds leuker, prettiger, waardevoller, stuiterender en.. gezonder.
Waarom roept iedereen toch steeds dat ik er zo goed uitzie? Het streelde me wel.
Nu snap ik het!!
bruisende groet,
Trudy
Afgelopen zondag ben ik naar de workshop EFT met Henk geweest. Het was geweldig! Na een korte uitleg liet hij in praktijk voelen hoe EFT werkt en dat vond ik verbluffend.
Te ervaren hoe angst, verdriet en boosheid oplosten, onder de deskundige begeleiding van Henk, het ging eigenlijk vanzelf. Voor mij een methode die me weer verder kan helpen. Een absolute aanrader!
Ottoline
